O mnie

Foto o mnie

Tak oto powstał sklep internetowy Madame Bouquet oraz profile w social media, gdzie pokazuję Ci emocje towarzyszące mi podczas pracy nad każdym obrazem z mchu oraz betoniczką, a także dzielę się zdjęciami mchu z Waszych domów.

Uważam, że mniej znaczy więcej – właśnie dlatego zobaczysz tu minimalistyczne i nieprzesadzone dekoracje, które zachwycą Cię swoją prostotą. Wiem też, że każdy z nas może mieć w swojej przestrzeni własny kawałek zieleni w postaci dekoracji z mchu lub chociaż najmniejszej rośliny. Dekoracje z mchu i rośliny mają ze sobą wiele wspólnego. Koją nasze oczy, uspokajają, wprowadzają do wnętrza naturalność, spokój i harmonię.

Każdy obraz z mchem jest wbrew pozorom inny. Mimo że pracuję na identycznych kępkach mchu, za każdym razem układają się nieco inaczej, tworząc niezwykle przyjemną w dotyku, zieloną powierzchnię.

Zapraszam Cię do świata naturalnych dekoracji, które zachwycają swoim pięknem przez wiele lat!

Więcej zdjęć widocznych w sklepie dekoracji z mchem znajdziesz na Instagramie oraz Facebooku. Zachęcam Cię też do pobrania bezpłatnego poradnika, który rozwieje Twoje wątpliwości związane z obrazami z chrobotkiem w domu, a także do odwiedzenia zakładki sklepu z zielonymi propozycjami do wnętrz.

Witaj. Cieszę się, że jesteś na mojej stronie! 🙂

Mam na imię Dominika – tworzę minimalistyczne dekoracje z mchu i rozkochuję Cię w roślinach.

Moja przygoda z mchem reniferowym rozpoczęła się w momencie, gdy poszukiwałam sposobu na relaks, odetchnięcie, nowego hobby. Pamiętam, gdy pierwszy raz zetknęłam się z dekoracjami z mchu. Nie podejrzewałam wtedy, że staną się one dla mnie odskocznią od codziennych spraw. Z biegiem czasu spodobały się również innym osobom, którym mogłam sprawić radość, wykonując dla nich prywatny kawałek lasu.

Obraz w ramie na tle ściany i wazonu

Jak dbać o dekoracje z mchu? Gdzie je postawić?

Wszystkiego dowiesz się z darmowego poradnika!

Poradnik - pobierz
X