Nie masz “ręki” do roślin? Szukasz jednak naturalnej, zielonej dekoracji, która wprowadzi do Twojego wnętrza trochę natury, a do tego nie będzie wymagała wiele uwagi?

Doskonale wiem, że chcesz otaczać się roślinnością i kojącą zielenią. Możesz jednak nie mieć wystarczająco czasu, aby poświęcać go na niezbędne zabiegi pielęgnacyjne w przypadku roślin.

Być może też szukasz zielonych dodatków do wnętrz “trudnych” dla roślin – z małą ilością światła słonecznego, albo bez okna.  Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz rezygnować z naturalnych akcentów w takich miejscach.

Aranżacja stolika kawowego

Możesz wprowadzić do swojego domu zieleń, która będzie pięknie dekorować każdą przestrzeń przez naprawdę długi czas i do tego będzie całkowicie bezobsługowa!

Chrobotek na tle ściany

Przedstawiam Ci obrazy z prawdziwego mchu – ich tworzenie daje mi wiele radości!

Dzięki tym zielony dodatkom możesz wprowadzić do swojego mieszkania kojącą dla oczu, prawdziwą zieleń, która będzie cieszyć Cię przez długi czas.

Mech zamknięty w szerokiej ramie lub na betoniczce nie będzie wymagać Twojego czasu, zaangażowania i wysiłku. Może stanowić alternatywę dla roślin, ale też uzupełnienie tych, które masz już w domu. Poza tym zachwyci absolutnie KAŻDEGO!

Brzmi ciekawie? Chcesz dowiedzieć się więcej o dekoracjach z mchu z bezpłatnego poradnika?

Jak dbać o dekoracje z mchu? Gdzie je postawić?

Wszystkiego dowiesz się z darmowego poradnika!

Poradnik - pobierz
Dzięki dekoracjom z mchu wyróżnisz wnętrze i wyrazisz w nim swoją osobowość. Nie będziesz frustrować się, że nie masz w domu zielonych akcentów, bo nie masz "ręki" do roślin, albo pomysłu, co może być ich dobrym zamiennikiem. Dekoracje z mchu pozwolą Ci zaprosić do domu kawałek lasu i uczynić go piękniejszym oraz bardziej przytulnym.

Przygotowałam dla Ciebie poradnik, dzięki któremu będziesz wiedzieć:

MB_poradnik
  • jakie są zalety obrazów i innych dodatków z chrobotkiem?
  • co robić, a czego nie robić, aby zachwycały Cię swoim pięknem przez wiele lat?
  • gdzie najlepiej postawić dodatki z mchem?
  • jakie masz możliwości aranżacji wnętrz z wykorzystaniem mchu reniferowego?

To jeszcze nie wszystko!

  • Pobierając darmowy poradnik dołączysz do grona osób, które jako pierwsze będą dowiadywać się nowych projektach, przedsprzedażach i akcjach promocyjnych
  • Będziesz otrzymywać ode mnie m.in. wartościowe treści związane z domową uprawą roślin dla początkujących, zielone inspiracje z obrazami z mchu, propozycje nowych, ciekawych dekoracji z mchem, ale nie tylko!
MB_poradnik_2a

Za chwilę poradnik o obrazach z mchu będzie już Twój!

Jak dbać o dekoracje z mchu? Gdzie je postawić?

Wszystkiego dowiesz się z darmowego poradnika!

Poradnik - pobierz
Moje zdjęcie z betoniczką

Poznajmy się!

Cześć, jestem Dominika. Rozkochuję Cię w roślinach i tworzę minimalistyczne dekoracje z mchu. Pomagam tym osobom, które są na początku swojej przygody z roślinami oraz dzielę się własnoręcznie wykonanymi dodatkami z wykorzystaniem mchu, dzięki którym Ty też możesz mieć w domu żywy kawałek lasu!

X